...
.Strona główna
.O mnie
.Informacje o gronkowcu
.Kuracje
.Produkty
.Prestiżowe atesty
.Jak kupić
.Antybiotyki
.Wirusy
.Grzyby
.Przywry
.Lamblie
.Owsiki
.Cennik
.Moje strony
.Kontakt

GRONKOWIEC - Linki

Gronkowiec

Noni ZdroweNoni Zachowaj Zdrowie - Sok z owoców Noni

Będący w ofercie firmy CaliVita International jedyny w Polsce sok z miąższem owoców noni, który nie został poddany pasteryzacji i gwarantuje najwyższą jakość, znajduje się w naszej ofercie i mogą go Państwo zamówić bezpośrednio poprzez Internet. Produkowany tylko z dojrzałych owoców Noni i poddawany technologii liofilizacji dzięki czemu jest w 100% naturalny.

www.noni.zdrowe.com.pl

Gronkowiec

SklepSklep NATURA - suplementy CaliVita

Produkty Cali Vita International są pochodzenia naturalnego, dlatego też nie można ich porównywać do syntetycznych podobnych z nazwy produktów aptecznych. Dawki podane na opakowaniach są dawkami profilaktycznymi. Wszystkie produkty posiadają najbardziej cenione i najtrudniejsze do zdobycia światowe atesty GMP i FDA, oraz dopuszczenie do obrotu GIS. Metoda przedłużonego działania gwarantuje stałe wchłanianie się składników do organizmu, zapewniając odpowiedni ich poziom przez cały dzień (12 - 18 godz.).Wiązania chelatowe (dostarczają do komórki pożywienie i zabierają niepotrzebne komórkom produkty przemiany materii) i synergizm działania składników powodują silne ich przyswojenie.

www.sklep.zdrowe.com.pl

Gronkowiec

NowotworNOWOTWÓR, MARKERY, RAK

Od kilkudziesięciu do kilkuset razy w cyklu życiowym człowieka powstaje nowotwór w jego organizmie. Pełno objawowa choroba nowotworowa nie występuje nagle, ale rozwija się powoli. Oznacza to, że masz do dyspozycji lata, w czasie których podkarmiasz albo głodzisz potencjalnego raka. Od genetycznej dewiacji pojedynczej komórki do wystąpienia pełno objawowego guza mija często 10-20, a nierzadko 40-50 lat.

Rozwijający się nowotwór przechodzi przez kilka faz zanim stanie się groźny dla organizmu. We wczesnych fazach rozwoju, do których należą inicjacja i promocja procesu nowotworowego można jeszcze powstrzymać rozwój choroby. Głęboko zaburzone mechanizmy regulacyjne można naprawiać wspomagając organizm poprzez dostarczanie mu brakujących substancji i związków. Przywrócenie homeostazy czyli wewnętrznej równowagi organizmu oraz wsparcie układu immunologicznego mogą w wielu przypadkach zmienić bieg patologicznych procesów w organizmie.

www.nowotwor.zdrowe.com.pl

Gronkowiec

OdchudzanieOdchudzanie, nadwaga, otyłość - Porady dla zdrowia - Dieta"

Szerzy się epidemia, która może mieć poważne skutki dla zdrowia naszych dzieci. Jeżeli społeczeństwo nie podejmie walki, otyłość będzie coraz większym problemem" (profesor pediatrii William J.Klish).

Dodatni bilans energetyczny - tak najkrócej można określić przyczynę epidemii XXI wieku, czyli otyłości. Nadmiar kilogramów rodzi się z prostego działania arytmetycznego: nasz organizm otrzymuje więcej paliwa (często niewłaściwego), niż jest w stanie zużyć.

Nadwaga i otyłość nie stanowią wbrew pozorom problemu w dziedzinie urody i estetyki. Problemy zdrowotne - oto przyczyna, dla której do otyłości należy podejść poważnie!!

www.odchudzanie.zdrowe.com.pl

Gronkowiec

OczyszczanieOCZYSZCZANIE ORGANIZMU Z KAMIENI KAŁOWYCH, TOKSYN, GRONKOWIEC, GRZYBICA, LAMBLIE...

Co pewien czas - 2 x w roku - Twój organizm potrzebuje odnowy biologicznej - nie czekaj, skorzystaj z pomocy natury. Toksyny, kamienie kałowe, gronkowiec, grzybica, robaki pasożytnicze: lamblie, owsiki, przywry - to zbędny balast dla Twojego organizmu ! Pozbądź się go, korzystając z szerokiej gamy suplementów diety Cali Vita Intrenational.

www.oczyszczanie.zdrowe.com.pl

Gronkowiec

[Rozmiar: 49346 bajtów] ZENTHONIC-MANGOSTAN-GLUTATION-KSANTONY-OCHRONA KOMÓRKI, KONCENTRACJA, WŁAŚCIWOŚCI ODTRUWAJĄCE, TRAWIENIE

ZENTHONIC - a w nim magiczny owoc MANGOSTAN zajmujący pierwsze, czołowe miejsce wśród znanych antyoksydantów występujących w przyrodzie. Przyznany mu wskaźnik ORAC wynosi 17000 - 24000 !!! Oznacza to, że nasyca nasz organizm w antyoksydanty wiele razy silniej niż inne znane rośliny. To naturalna ochrona komórek!

www.mangostan.zdrowe.com.pl

Gronkowiec

 

 
|Oczyszczanie||Nowotwór i markery||Odchudzanie||Sklep Natura||Osteoporoza||Zenthonic||Kontakt